Horoskop na maj 2021 dla Lwa - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Horoskop na maj 2021 dla Lwa

Horoskop na maj 2021 dla Lwa

Horoskop na maj 2021 dla Lwa, opracowany przez Miłosławę Krogulską z Warszawskiej Szkoły Astrologii, współzałożycielkę Stowarzyszenia Astrologów w Polsce.

W maju 2021 będziesz serdeczny i wyrozumiały. Pod wpływem Jowisza staniesz się wrażliwy na cudze problemy. Będziesz doradzać i wspierać emocjonalnie, a dzięki tobie świat stanie się odrobinę lepszy.

Miłość i relacje według horoskopu na maj 2021

W związku więcej szczęścia i spokoju. Partner będzie pomocny, a jego rodzina nie będzie wtrącać się w wasze prywatne sprawy. To dobry miesiąc na przemeblowanie lub urządzanie tarasu czy balkonu, ale nie bierzcie sobie na głowę zbyt wielkich prac budowlanych. Odpoczynek i dobra zabawa też będą bardzo ważne. Jeśli jesteś samotny, to szukaj ludzi o podobnych ideałach. Kogoś ciekawego znajdziesz w kole zainteresowań lub na zebraniu organizacji charytatywnej. Sprzyja ci szczęście, ale nie daj go sobie popsuć zazdrosnym znajomym.

Praca i obowiązki, które czekają Lwa w maju

Praca zacznie przynosić ci więcej satysfakcji, a w drugiej połowie maja możesz wywalczyć podwyżkę lub poprawę warunków, w jakich pracujesz. To dobry czas, aby zainwestować w nowoczesne wynalazki, kupić nowy komputer lub oprogramowanie. W finansach także poprawa. Różnych korzystnych okazji będzie o wiele więcej, a ty w porę je wykorzystasz.

Zdrowie i kondycja według horoskopu dla Lwa

Będziesz szybki, zdecydowany i pewny siebie. Zdrowie powinno ci dopisywać, ale uważaj na drobne wypadki i zranienia podczas sprzątania lub prac domowych. Jeśli będziesz się spieszyć, możesz być na nie narażony. Nie korzystaj z popsutego sprzętu, zrób dokładny przegląd samochodu, a unikniesz problemów. W weekendy koniecznie odpocznij. Jeśli masz problemy z wysokim ciśnieniem, to unikaj kawy i alkoholu. Więcej snu, lepsza dieta, a będziesz nie do zdarcia.

Przyjazne znaki

Waga zachwyci się twoimi pomysłami, będzie chwaliła i opowiadała wszystkim, jakie masz zdolności. Także Wodnik zrobi ci dobrą reklamę, a dzięki temu mocniej uwierzysz w siebie. Strzelec nie będzie zawsze chwalił, ale jego dobre rady pomogą ci w sprawach zawodowych i biznesowych. Razem stworzycie mocny duet.

Niespodzianka w horoskopie dla Lwa

Niespodzianka maja dotyczy nauki. Zapiszesz się na kurs, zdasz egzamin lub zdobędziesz certyfikat.

Sprawdź też:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >