Biedronka loteria mieszkanie – do kiedy trwa loteria?

Biedronka loteria mieszkanie – do kiedy trwa loteria? Fot. Hannah Busing/Unsplash

Dowiedz się, jak długo trwa zorganizowana przez sieć sklepów Biedronka loteria „Wygraj mieszkanie z Biedronką”. Wyjaśniamy, do kiedy można wziąć w niej udział.

W loterii „Wygraj mieszkanie z Biedronką” biorą udział wszystkie sklepy tej sieci handlowej. Organizator zastrzega, że w loterii bierze udział wyłącznie osoba, na którą jest zarejestrowana karta Moja Biedronka – nagrodę może otrzymać tylko ta osoba. Do nagrody nie ma prawa inna osoba, nawet jeśli posiada paragon z numerem zwycięskiego losu (wygrać może tylko klient, na którego karta jest zarejestrowana). W loterii mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolnością do czynności prawnych.

Konkurs Biedronka – do kiedy trwa i jak wziąć w nim udział?

O nagrodę mogą się starać klienci, którzy w dniach 7 lutego – 16 kwietnia (włącznie) dokonają zakupu uprawniającego do wzięcia udziału w loterii. Klienci muszą zrobić zakupy w tym terminie, spełniając przy tym następujące warunki:

  • Zrobić zakupy za minimum 99 zł z kartą Moja Biedronka (z Loterii wyłączone są napoje alkoholowe, w tym piwo oraz wyroby tytoniowe, a także preparaty do początkowego żywienia niemowląt i doładowania telefonów komórkowych). Jak czytamy na stronie sieci handlowej, „osoba dokonująca zakupu nie musi posiadać przy sobie fizycznej karty Moja Biedronka lub breloka przypisanego do karty Moja Biedronka. Wystarczy, że przy zakupie poda numer telefonu przypisany do karty Moja Biedronka”.
  • Potwierdzić kasjerowi chęć wzięcia udziału w loterii.
  • Za każde wydane 99 zł (po odliczeniu produktów wyłączonych z loterii) można otrzymać 1 los. Łączna liczba losów w ramach dokonania zakupów (na jedną kartę Moja Biedronka) wynosi maksymalnie 10 losów dziennie.
  • Dany los bierze udział tylko w jednym losowaniu – właściwym do okresu w którym nastąpiło przyznanie i rejestracja losu.
  • Każda osoba może brać udział w loterii dowolną ilość razy.

W razie dodakowych pytań czy wątpliwości można kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta sieci Biedronka przez e-mail: bok@biedronka.pl lub telefonicznie, pod numerami: 800 080 010 (dla telefonów stacjonarnych, połączenie bezpłatne), 22 205 33 00 (dla telefonów komórkowych lub z zagranicy, opłata według taryfy/cenników operatorów).

Zobacz też:

Powiązane

Wyniki Lotto 13.08.2022, sobota [Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Kaskada, Mini Lotto, Super Szansa, Ekstra Pensja, Ekstra Premia]

Quiz: “Lokomotywa” i inne wiersze Brzechwy. Jak dobrze pamiętasz ukochane rymowanki z dzieciństwa?

15 sierpnia 2022 – czy to dzień wolny? Czy sklepy będą otwarte?