Koncert Eleni na Dzień Seniora - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Koncert Eleni na Dzień Seniora

Koncert Eleni na Dzień Seniora

18 października 2020 r. o godz. 19:00 w CKK Jordanki wystąpi znakomita piosenkarka ELENI z zespołem. Zaprezentuje wyjątkowy koncert z okazji Dnia Seniora

,
18 października 2020 r. o godz. 19:00 w CKK Jordanki wystąpi znakomita piosenkarka ELENI z zespołem. Zaprezentuje wyjątkowy koncert z okazji Dnia Seniora

Eleni jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Urodziła się w rodzinie greckich emigrantów na Dolnym Śląsku.

W 1975 roku została zaangażowana do profesjonalnego zespołu Prometheus, a w 1977 r. nagrała, z tym zespołem, pierwszą płytę długogrającą „Po słonecznej stronie życia”.

W 1980 roku nagrała swoją pierwszą solową płytę „Ty jak niebo, ja – jak obłok”, która okazała się wielkim sukcesem.

Eleni ma na swoim koncie ponad 20 płyt w milionowych nakładach, zdobywając, aż osiem „Złotych Płyt” oraz dwie „Platynowe Płyty”. Najnowszy album Artystki „Statek do Pireusu” został nominowany do tegorocznych Fryderyków w kategorii: Album Roku – Muzyka Świata.

Oprócz występów na wielu krajowych scenach, w tym na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, koncertowała w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii.

Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje takie jak: Miłość jak wino, Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca, Tylko w Twoich dłoniach, Na wielka miłość, a także najnowsze kompozycje z płyty „Statek do Pireusu”.

 Koncert odbędzie się zgodnie z reżimem sanitarnym i wszystkimi wytycznymi dotyczącymi realizacji imprez podczas epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

 Więcej informacji:

Bilety w cenach: 105 zł, 90 zł, 75 zł,

można nabywać on-line:

oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej w Toruniu:

salony EMPIK (ul. Wielkie Garbary 18, Atrium Copernicus, Plaza)

Ośrodek Informacji Turystycznej (Rynek Staromiejski 25)

Księgarnia PWN (ul. Mikołaja Reja 25)

Biuro Turystyczne Copernicana (ul. Żeglarska 18/1)

Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów:

Impresariat Artystyczny „Impart”

tel. 602 80 43 29

Tagi

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >