AL BANO & ROMINA POWER na koncertach w Polsce! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » AL BANO & ROMINA POWER na koncertach w Polsce!

AL BANO & ROMINA POWER na koncertach w Polsce!

AL BANO & ROMINA POWER to duet, którego repertuar przepełnia miłość i szczęście, po prostu „Felicita”! Niezapomniani i romantyczni artyści wielkich światowych scen, którzy odrodzili między sobą gorące uczucie sprzed wielu lat!

,
AL BANO & ROMINA POWER to duet, którego repertuar przepełnia miłość i szczęście, po prostu „Felicita”! Niezapomniani i romantyczni artyści wielkich światowych scen, którzy odrodzili między sobą gorące uczucie sprzed wielu lat!

Wciąż bezustannie wyprzedają bilety na swoje koncerty, a kolejne generacje nucą ich pełne miłości utwory.

Wystąpią w listopadzie 2019 r. na czterech pięknych koncertach w Polsce, wraz z towarzyszeniem orkiestry! Te wyjątkowe wydarzenia artystyczne odbędą się w: Wrocławiu, Szczecinie, Warszawie oraz Krakowie.

Specjalnie dla polskich widzów zabrzmią takie przeboje jak: „Felicita”, „Sempre sempre”, „Liberta, „Ci Sara”, „Tu soltanto tu”, Sharzan”, „Nostalgia Canaglia” oraz wiele innych.

AL BANO i ROMINA POWER powrócili i triumfują zarówno w Europie, Ameryce jak i Azji. Dwa koncerty jakie dali w Polsce w 2018 r. , w Warszawie oraz w Gdańsku wyprzedały się błyskawicznie. Romantycy wyczuli odradzające się uczucie między tymi dwoma wspaniałymi artystami, których wcześniejsza rodzinna tragedia niestety podzieliła i zdecydowała o bolesnym rozstaniu.

Obecnie znów razem!

Wrócili wspólnie do swoich muzycznych pasji. Wciąż śpiewają wspaniale, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności oraz serca starych jak i nowych widzów. Koncerty duetu odbędą się w 2019 r. będą jedynymi występami tej włosko-amerykańskiej pary w Polsce. Artystom towarzyszyć będzie orkiestra, gwarantując wspaniały wieczór – pełen gorących wspomnień ale także nowych wzruszających akcentów muzycznych.

Bilety na to niezapomniane romantyczne wydarzenie możecie Państwo nabyć na: www.makroconcert.pl / www.ebilet.pl / www.eventim.pl oraz w Salonach Empik.

Koncerty odbędą się:

18 listopada – Wrocław, Hala Stulecia
22 listopada – Warszawa, Torwar
24 listopada –  Kraków, Tauron Arena

Na antenie Radia Pogoda mogą Państwo wygrać podwójne zaproszenia na koncerty we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie!

ZAPRASZAMY!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >