"Śpiewam, czyli jestem" - jubileuszowy koncert Ireny Santor w Gdańsku! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » „Śpiewam, czyli jestem” – jubileuszowy koncert Ireny Santor w Gdańsku!

„Śpiewam, czyli jestem” – jubileuszowy koncert Ireny Santor w Gdańsku!

Już w najbliższą sobotę, 11 maja o godz. 18:00 w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, w jubileuszowym recitalu z udziałem zespołu muzycznego, wystąpi Irena Santor.

,
Już w najbliższą sobotę, 11 maja o godz. 18:00 w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, w jubileuszowym recitalu z udziałem zespołu muzycznego, wystąpi Irena Santor.

Irena Santor – niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej „JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem”.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Ireny Santor. Artystka nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”.

Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą, a publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.

11 maja w Filharmonii Bałtyckiej zabrzmią zatem niezapomniane przeboje, oraz nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.

Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki!

Bilety do wygrania na antenie Radia Pogoda!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >