Wakacyjne nowości na antenie Radia Pogoda! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Wakacyjne nowości na antenie Radia Pogoda!

Wakacyjne nowości na antenie Radia Pogoda!

Od 1 lipca na antenie Radia Pogoda usłyszeć mogą Państwo wiele nowych programów. Jak dbać o swój ogród? Kogo możemy spotkać w lesie? Jak wyglądały wakacje dekady temu? Sprawdźcie nowości Radia Pogoda na wakacyjne miesiące!

Od 1 lipca na antenie Radia Pogoda usłyszeć mogą Państwo wiele nowych programów. Jak dbać o swój ogród? Kogo możemy spotkać w lesie? Jak wyglądały wakacje dekady temu? Sprawdźcie nowości Radia Pogoda na wakacyjne miesiące!

W Radiu Pogoda od 1 lipca do 30 sierpnia:

FUNDUSZ WCZASÓW POGODOWYCH

– to już III edycja popularnej zabawy Radia Pogoda, gdzie w ciągu 2 miesięcy trwania akcji  na antenie 44 szczęśliwców wysyłamy na tygodniowy turnus wczasowy! Do Funduszu Wczasów Pogodowych mogą się Państwo zgłosić

Co hasa po lasach w Radiu Pogoda

– Adam Wajrak to polski działacz na rzecz ochrony przyrody i dziennikarz. Autor artykułów i książek o tematyce przyrodniczej. W audycji „Co hasa po lasach” w Radiu Pogoda, codziennie od poniedziałku do piątku o 16:15 opowiada o leśnych zwierzętach, które możemy spotkać podczas letnich wędrówek. 

Czas na wczasy w Radiu Pogoda

– codziennie od poniedziałku do piątku o 16:45 na program „Czas na wczasy w Radiu Pogoda” zaprasza Zygmunt Chajzer! Spływ kajakiem, kolorowe przysmaki, rowery wodne i ciepłe lody! Razem z Zygmuntem Chajzerem powspominamy w Radiu Pogoda wakacje z czasów młodości! 

Wakacje z Polską Piosenką w Radiu Pogoda

– codziennie od poniedziałku do piątku o 17:45 Magdalena Sobczak prezentuje na antenie Radia Pogoda historię jeden wakacyjnej piosenki, która bierze udział w wakacyjnym plebiscycie Radia Pogoda! Wyniki Państwa głosowania zostaną zaprezentowane w specjalnym programie już 31 sierpnia! Na wakacyjne piosenki można głosować

Pogoda na działkę w Radiu Pogoda

– uprawiasz domowy ogródek? Zastanawiasz się jak podlewać kwiaty lub jak zrobić własny kompost? Nie wiesz jak poradzić sobie ze szkodnikami, a może szukasz odpowiednich roślin na swój balkon? Program „Pogoda na działkę w Radiu Pogoda” jest idealny dla Ciebie! Codziennie o 18:15 eksperci z miesięcznika „Przepis na ogród” odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące roślin i pielęgnacji ogrodu! Masz pytanie do naszych ekspertów? Zadaj je

Letnie Kino Retro w Radiu Pogoda

– od poniedziałku do piątku o 18:45 na antenie Radia Pogoda w cyklu „Letnie kino retro” Asia Kruk wraz z ekspertami z Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego przeniosą nas w świat wakacyjnych filmów i piosenek z nimi związanych!

Gość Radia Pogoda

– codziennie o 22:00 od poniedziałku do czwartku na antenie Radia Pogoda, usłyszeć mogą Państwo wywiady z artystami teatru, kina i estrady

Wieczór autorski w Radiu Pogoda

– w każdy piątek o 22:00, program „Wieczór autorski w Radiu Pogoda, którego gospodynią jest Anna Stachowska, odwiedzają autorzy książek, kompozytorzy i wokaliści znani ze scen teatralnych i wielkiego ekranu.

ZAPRASZAMY DO SPĘDZENIA TYCH WAKACJI Z RADIEM POGODA!

Autor:

Zobacz więcej >