Po 15 latach powraca program "Europa da się lubić"! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Po 15 latach powraca program „Europa da się lubić”!

Po 15 latach powraca program „Europa da się lubić”!

„Europa da się lubić – 15 lat później” będzie można obejrzeć już 27 kwietnia. To specjalna edycja programu zrealizowana z okazji 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

„Europa da się lubić – 15 lat później” będzie można obejrzeć już 27 kwietnia. To specjalna edycja programu zrealizowana z okazji 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

„Europa da się lubić” to polski talk-show emitowany na antenie TVP2 od 16 lutego 2003 roku do 21 czerwca 2008 roku, prowadzony przez Monikę Zamachowską. Program był polską adaptacją francuskiego talk-show pod tytułem „Union Libre” emitowanego w latach 1998–2002 na kanale France 2.

„Europa da się lubić” to program rozrywkowy, w którym do studia zapraszani byli obcokrajowcy mieszkający w Polsce oraz gość specjalny. Obcokrajowcy wypowiadali się o zwyczajach w swojej ojczyźnie w ramach tematu danego odcinka. Program cieszył się ogromną popularnością i przyczynił się do wypromowania  występujących tam obcokrajowców, między innymi Conrado Moreno, Elizabeth Duda, Teo Vafidis, Kevin Aiston czy Paolo Cozza.

Premiera reaktywowanego show pod nazwą „Europa da się lubić – 15 lat później” odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia o godz. 20.05.

W premierowym odcinku prowadząca Monika Zamachowska porozmawia ze swoimi gośćmi o miejscu Polski w UE i o zmianach, które na przestrzeni ostatnich lat zachodziły w naszym kraju. W kolejnych odcinkach zostaną poruszone tematy związane m.in. z ruchem drogowym, świętowaniem, kuchnią czy zdrowiem.

Po latach widzowie będą mogli także ponownie spotkać się ze swoimi idolami. W pierwszym odcinku zobaczymy dobrze znanych bohaterów: Paulo Cozze, Teo Vafidisa, Kevina Ainstona, Conrado Moreno oraz Aleksandrę Niezwiestny. Oprócz nich, w programie pojawią się nowi zagraniczni uczestnicy oraz gość specjalny – Jerzy Dudek.

Będą Państwo oglądać reedycję programu „Europa da się lubić”?

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >